Gå til innholdet

Hovedkontoret (Oslo)
Generalsekretær: Helmuth M. Liessem
Tlf. 970 66 127 / 23 32 75 50
h.liessem@s-ks.no

Virksomhetene

Bergfløtt Behandlingssenter (Lier)
Virksomhetsleder: Brita Vethe
Tlf. 915 66 528 / 32 22 68 00
b.vethe@s-ks.no

Boligtiltaket Folkestadgate (Hamar)
Virksomhetsleder: Roy Arne Engbakken
Tlf. 416 29 420
ra.engbakken@s-ks.no

Boligtiltaket Hørløcksvei (Trondheim)
Virksomhetsleder: Ketil Nevermo
Tlf. 970 30 552 / 73 90 19 57
k.nevermo@s-ks.no

Barm oppfølgingssenter (Hamar)
Konst.virksomhetsleder: Liv Holstad Vestby
Tlf. 940 05 353
l.h.vestby@s-ks.no

Bokn Bufellesskap (Haugesund)
Virksomhetsleder: Anne Kvilhaug
Tlf. 924 71 808/ 52 75 21 00
a.kvilhaug@s-ks.no

Crux oppfølgingssenter (Sandnes)
Virksomhetsleder: Kjetil K. Tjessem
Tlf. 473 51 548
k.tjessem@s-ks.no

Huset oppfølgingssenter (Tromsø)
Virksomhetsleder: Leif Bremer
Tlf. 970 07 193 / 77 64 09 90
l.bremer@s-ks.no

Jarlegården oppfølgingssenter (Steinkjer)
Virksomhetsleder: Jørn Holmen
Tlf. 930 31 380 / 74 16 48 18
j.holmen@s-ks.no

Kalfaret Behandlingssenter (Bergen)
Virksomhetsleder: Tordis Stokke
Tlf. 416 46 982 / 55 33 77 00
t.stokke@s-ks.no

Kalfarhuset oppfølgingssenter (Bergen)
Virksomhetsleder: Ragnar Tesdal
Tlf. 906 13 280 / 55 96 01 55
r.tesdal@s-ks.no

Kirkens Sosialtjeneste Moholt bofellesskap (Trondheim)
Virksomhetsleder: Ragnhild Dragsjø
Tlf. 980 66 059
r.dragsjo@s-ks.no

Kirkens Sosialtjeneste TSB Stavanger
Fungerende virksomhetsleder Tordis Stokke
Tlf. 918 14 428
t.stokke@s-ks.no

Stiftelsen Rostad (Inderøy)
Fungerende virksomhetsleder Remy Breivikås
Tlf. 920 66 228
remy.breivikas@rostad.org

Solstrand Barnevernsenter (Haugesund)
Virksomhetsleder: Terje Olav Hovland
Tlf. 957 59 204 / 52 84 63 00
to.hovland@s-ks.no

Styve Gard (Bergen / Voss)
Virksomhetsleder: Jan Bjarte Kjelby
Tlf. 906 28 240 / 55 55 34 10
jb.kjelby@s-ks.no

Svanviken (Eide)
Virksomhetsleder: Ebbe Ugelstad
Tlf. 905 16 673 / 71 29 94 00
e.ugelstad@s-ks.no

Tilja oppfølgingssenter (Skien)
Virksomhetsleder: Christer Lilienberg
Tlf. 915 55 474 / 35 54 54 99
c.lilienberg@s-ks.no

Torridalsveien Aktivitetshus (Kristiansand)
Virksomhetsleder: Gunnveig S. Rykkelid
Tlf. 976 55 607 / 38 07 02 37
g.s.rykkelid@s-ks.no

Vindfanget oppfølgingssenter (Os)
Virksomhetsleder: Gunnvor Hernes Leonsen
Tlf. 458 69 755
g.h.leonsen@s-ks.no

Værestedet Arbeideren (Hamar)
Virksomhetsleder: Klaaspeter Kuperus
Tlf. 940 09 604
k.kuperus@s-ks.no

Øvre Eiker tiltakene (Hokksund)
Virksomhetsleder: Glenn Vidar Ringdal
Tlf. 940 29 704
gv.ringdal@s-ks.no



Oppdatert